25-lecie koronacji figurki MB Śnieżnej

Niedziela 22 Czerwca 2008 21:45
Źródło: własne

Uroczystości 25-lecia koronacji łaskami słynącej figurki Przyczyny Naszej Radości "Maria Śnieżna" z Góry Iglicznej, odbyły się w niedzielę, 22 czerwca 2008 r. Mszy św. koncelebrowanej przez księży biskupów i kapłanów o godz. 13.00 przewodniczył Jego Eminencja ksiądz kardynał Henryk Gulbinowicz. Do domu Matki w pielgrzymkach dekanalnych, parafialnych i grupach rodzinnych licznie przybyli wierni diecezji świdnickiej, legnickiej i wrocławskiej.

Wśród pielgrzymów nie zabrakło Bielawian zarówno parafii Wniebowzięcia jak i parafii Miłosierdzia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmów video. Zapraszamy także na oficjalna stronę sanktuarium.