Dni Kultury Chrześcijańskiej

Niedziela 18 października 2009 21:00
źródło:  własne

W zeszłym tygodniu w naszej parafii w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej odbyły się okolicznościowe wykłady i spektakl teatralny.

- we wtorek wykład pt. Miłość kapłana do Chrystusa i Jego Kościoła wygłosił
ks. dr Jarosław Lipniak.
Wykład był cenny zwłaszcza dla tych osób, które myślą o powołaniu do posługi kapłana.

- w środę - wykład pt. Posługa egzorcysty, wygłosił ks. Stanisław Przerada. Tematyka niezwykle ciekawa i interesująca. Wykład został zarejestrowany na video i jest do obejrzenia na naszej stronie.

- w piątek - prelekcja naszego Proboszcza ks. Prałata dr Stanisława Chomiaka nt. Piusa XII na tle epoki. Po wykładzie Alumni Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy przedstawili spektakl pt. Pius XII. Obie pozycje są do obejrzenia na naszej stronie.