Kandydaci na ministrantów '09

Niedziela 29 listopada 2009 18:00

W pierwszą niedzielę adwentu podczas mszy o godz. 11.00, do grona Liturgicznej Służby Ołtarza została przyjęta grupa kandydatów na ministrantów. Na czas kandydatury chłopcy otrzymali białe szarfy symbol, chęci gorliwego służenia Bogu i dobrego przygotowania się do bycia ministrantem.

Obrzędom przewodniczył ks. Prałat Stanisław, który wyraził swoją troskę, aby wszyscy chłopcy wytrwali w kandydaturze do czasu przyjęcia posługi ministranta, a rodziców poprosił by wspomagali duszpasterstwo tak, aby posługa chłopców była na pożytek parafii, kościoła i całego Ludu Bożego. Opiekunem kandydatów jest ks. Paweł Traczykowski.

29 listopada 2009, do grona kandydatów na ministrantów zostali włączeni:
Mateusz Balsam, Mateusz Bukowski, Piotr Kupiec, Paweł Dudała, Mateusz Nowak, Michał Grzegorczyk, Adrian Spaczyński, Patryk Spaczyński, Adrian Nowak.