IV Piknik Parafialny

Wtorek 4 maja 2010 22:30

Już IV rok z rzędu spora grupa mieszkańców Bielawy wspólnie bawiła się pikniku parafialnym zorganizowanym przez naszą wspólnotę parafialną. Tradycją stało się już to, że piknik cieszy się dużym zainteresowaniem. Te kilka godzin spędzonych na skwerze kard. Wyszyńskiego w poniedziałek 3 maja dostarczyło wielu przeżyć estetycznych, artystycznych, a także radości kulinarnych.

Piknik Parafialny miał typowo rodzinny charakter, muzyka, występy na scenie, i wiele innych atrakcji przyciągnęło przedstawicieli kilku pokoleń. - Forma takiego wypoczynku zachęca również do wspólnego bycia razem, ale i integracji całej naszej społeczności bielawskiej, bo wierzę, że takie spotkania dużo dobrego czynią - mówił ks. Daniel Marcinkiewicz, główny prowadzący

Jeszcze więcej dobrego mieli szansę uczynić wszyscy, którzy bawili się na tej imprezie. Poszczególne stoiska oferowały smakowitości, a także atrakcje różnego rodzaju. Pozyskane ze sprzedaży fundusze zostały przeznaczone na letni wypoczynek dla dzieci.

Przy okazji pikniku parafialnego odbyła się po raz drugi na bielawskim rynku impreza sportowa o nazwie Uliczne Kryterium Kolarskie o puchar ks. Prałata, w którym dzielnie walczyli nasi lektorzy, Patryk, Krzysiek, czy mający gorący doping na każdym okrążeniu Daniel Mazurek ;D

Warto jeszcze podkreślić, że w tym roku wyjątkowo wysoki poziom, jak na piknik parafialny, miały występny artystyczne naszych pociech, m.in. z SCK zespół Poloneziaki, wokalne i taneczne zespołu FART, czy ostroszowickego zespołu ludowego Macieje.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video i bogatej galerii zdjęć.

video nasze

relacja tv sudeckiej