Siódmy raz na rowerach
na Jasną Górę

Piątek 4 czerwca 2010 21:00

Z Bielawy wyruszyła rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. 3 czerwca, mimo niesprzyjającej pogody, spod kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w kilkusetkilometrową  podroż wyruszyła grupa najwytrwalszych cyklistów.

Była to już siódma rowerowa pielgrzymka do Częstochowy. Liczna grupa pielgrzymów wśród nich nasi ceremoniarze Patryk i Krzysiek pod sztandarem parafialnej grupy rowerowej "Wiraż" wraz ks. opiekunem Danielem Marcinkiewiczem.

Pielgrzymka była udana, przejechane blisko 450 km w obie strony dają wielką satysfakcję, a wynagrodzeniem jest stanięcie przed obrazem Czarnej Madonny i podzielenie się z Nią swoimi smutkami i radościami.

Relacja TV Sudeckiej