Na piłkarskim turnieju
w Dzierżoniowie

Niedziela 6 czerwca 2010 20:00

Po kilku sezonach absencji naszych zespołów piłkarskich na arenie diecezjalnej i dekanalnej wracamy młodymi zespołami na zielone boiska naszego regionu.

Po nienajlepszym występie w diecezjalnym turnieju w Strzegomiu, (przypomnijmy 13 miejsce na 15 zespołów). W niedzielę 6 czerwca zostaliśmy zaproszeni na ministrancki turniej piłkarski w Dzierżoniowie "O puchar dziekana ks. Zygmunta Kokoszki", w ramach parafialnego festynu pod hasłem: "Bawiąc sie ewangelizujemy" , przy parafii Królowej Różańca Świętego. W zawodach wystartowały nasze dwa zespoły. Wreszcie większy sukces odnieśli nasi młodsi ministranci, którzy zajęli II miejsce i do parafii przywieźli pamiątkowy dyplom i nietypową bieżnikowaną piłkę, do gry na asfalcie ;D. Nasz drugi zespół -  lektorów, grał ze zmiennym szczęściem, ale dwie wygrane, nie wystarczyły na podium i ostatecznie się skończyło na IV miejscu. Piękna pogoda, miła atmosfera, życzliwość i serdeczność organizatorów (naszych kolegów z parafii Królowej Różańca), pozwoliła nam spędzić miło niedzielne popołudnie.

szczegółowe wyniki turnieju

galeria zdjęć