"Zwiastun" powraca

Niedziela 19 września 2010 20:40
Przygotował: Artur Majcher

W dzisiejszą niedzielę po dłuższej przerwie pojawił się nowy numer parafialnego miesięcznika "ZWIASTUN".

Po ponad dziewięciomiesięcznej przerwie pojawił się nowy numer parafialnego czasopisma "Zwiastun". Wielu czytelników odebrało ten fakt z wielką satysfakcją, gdyż "Zwiastun" dla wielu był i jest cennym źródłem informacji o życiu naszej parafii.  Na łamach gazety można przeczytać interesujące reportaże o bieżących wydarzeniach, a także obejrzeć ciekawe zdjęcia.

Nowy numer "Zwiastuna" to także zmiana redaktora naczelnego. Został nim ks. Michał Zwierzyna. Wszystkich chętnych do współpracy, którzy chcieliby uczestniczyć w redagowaniu naszego czasopisma prosimy o kontakt z księdzem Michałem.
Całej redakcji życzymy owocnej pracy i juz dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejny numer "Zwiastuna".