Zaznaczyli swoją obecność

Niedziela 14 grudnia 2008 16:40
Źródło: własne

13 grudnia b.r. w sobotę, po raz dziesiąty, odbył się Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Stowarzyszenie Ponadpartyjne Forum Samorządowe. W tej jubileuszowej edycji reprezentacja parafii WNMP w Bielawie zajęła 7 miejsce.

Stowarzyszenie Ponadpartyjnego Forum Samorządowego w Bielawie po raz dziesiąty zorganizowało Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej. Turniej odbył się 12 stycznia o godz. 10.00 w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10. Tegoroczny dochód z turnieju przeznaczony był na dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego koniecznego do leczenia Natalii Michalak.

Jak co roku organizatorom udało się zainteresować Turniejem samorządy, związki zawodowe, organizacje społeczne i gospodarcze z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego. W rozgrywkach udział wzięło 9 zespołów.

Po trzech latach świetnych występów reprezentacji naszej parafii (2005 - V miejsce, 2007 - III miejsce, 2008 - II miejsce), przyszedł czas na nieco słabszy występ.

Miłym akcentem był występ ks. Daniela Marcinkiewicza w podstawowym składzie naszego zespołu, a z ławki rezerwowych dzielnie kibicowali ks. Krzysztof Magdziarz i dk. Paweł Łabuda.

W turnieju zwyciężyła drużyna 1. TEAM przed drużyną 2. Pływalni AQUARIUS. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna 3. Urzędu Miasta w Bielawie zwyciężając z drużyną 4. TBS. Pozostałe miejsca zajęli:

5. Zespół Szkół Ogólnokształcących
6. Ponadpartyjne Forum Samorządowe
7. Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP
8. ACE RICO
9. Cech Rzemiosł Różnych

--------------------------------------------------------------

Mecze naszego zespołu Parafia WNMP BIELAWA:

Ace Rico - Parafia WNMP 2:6

Team - Parafia WNMP 5:1

TBS - Parafia WNMP 5:1

--------------------------------------------------------------

Skład WNMP Bielawa: ks. Daniel Marcinkiewicz, Szymon Satory, Paweł Bednarczyk, Patryk Wiatrak, Tomasz Ślepecki, ks. Krzysztof Magdziarz, dk. Paweł Łabuda, Patryk Szafrański, Tomasz Kamiński;

- IX Turniej Charytatywny - 2 miejsce

- VIII Turniej Charytatywny - 3 miejsce